Levhalar

825

Levhalar

Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları Isı yalıtım levhaları, hem çeşitli kalınlıklarda hem de dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarının flanşları arasındaki mesafelere göre 100 ve 120 cm olmak üzere 2 farklı genişlikte üretilmektedir.

Fileli Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Uygulama zamanından ve işçilikten tasarruf sağlar. Kendinden yapışkanlıdır. Tam bir sızdırmazlık sağlar ve işçilik hatalarını ortadan kaldırır.

Alüminyum Folyo Kaplı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları PVC tabaka üzerine, polyester ve alüminyum laminasyonlu, dış koşullara mukavemetli 260 μ kalınlığında kuvvetlendirilmiş yüzey.

Levha Ürünleri

Oneflex Levha

Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları

Isı yalıtım levhaları, hem çeşitli kalınlıklarda hem de dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarının flanşları arasındaki mesafelere göre 100 ve 120 cm olmak üzere 2 farklı genişlikte üretilmektedir.

Oneflex AL GUARD

Alüminyum Folyo Kaplı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları

PVC tabaka üzerine, polyester ve alüminyum laminasyonlu, dış koşullara mukavemetli 260 μ kalınlığında kuvvetlendirilmiş yüzey.

Oneflex FKY

Fileli Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Köpüğü

Uygulama zamanından ve işçilikten tasarruf sağlar. Kendinden yapışkanlıdır. Tam bir sızdırmazlık sağlar ve işçilik hatalarını ortadan kaldırır.

Oneflex AF

Alüminyum Folyo Kaplı Elastomerik Kauçuk Köpüğü Yalıtım Levhaları

Alüminyum ve polyester laminasyonu dayanıklı kaplama. Yüksek kaliteli hammadde seçimi ile en iyi performans.

Oneflex AF FKY

Alüminyum Folyo Kaplı Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Köpüğü

Alüminyum ve polyester laminasyona dayanıklı kaplamalardır. Dış ortama dayanıklı ambalaj içerisindedir. Kendinden yapışkanlıdır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün ve fiyatlarla ilgili sorunuz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Klavuzmetal bize her zaman kaliteli ürünleri ,en uygun fiyatlarla sundu.Kullandığımız tüm malzemelerden memnun kaldık.Bu nedenle Klavuzmetal çalışanlarına teşekkürü borç biliyoruz.

Rıfat Erturk
Sales & Marketing, Alien Ltd. Şti

7 / 24 İletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.