Hava Kanalı Aksesuarları

Hava Kanalı Aksesuarları

KANAL FLANŞI:
Hazır hava kanalı flanşları, hava kanallarında maksimum sağlamlık ve montaj kolaylığı sağlamak için dizayn edilmiştir.Flanşların sac kanal yerleşim derzi flanş boyunca macunlanmış olup sızdırmazlık sağlanmıştır.
KANAL KÖŞE ELEMANLARI
Hazır kanal flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.Flanşların birbirine bağlantılarında rijitlik sağlayarak kanal titreşimlerinin etkilerini en aza indirir.
FLANŞ KLAMENSİ:
Hazır kanal flanş profillerinin birbirlerine sabitlenmesinde kullanılır.Standart olarak galvanizle kaplanır.
ÇELİK MENGENE:
Askı rotlarının çelik çatı kirişlerine monte edilebilmesi için dizayn edilmiştir.Çelik mengeneler “I”, “U”, “L” kesitli profillere uygulanabilir.
Z ASKILAR
Z askı elemanı rotla birlikte kullanılır.Taşıma ve askı sistemlerinde askı elemanı olarak kullanılır.Opsiyonel olarak vibrasyon alıcı lastiği ile basınç ve hızın hava kanalında oluşturulduğu titreşimi azaltır.
PERFORE PROFİL:
Çok farklı kullanım alanlarına sahiptirler.Yatay ve düşey boru askı montajında ve havalandırma kanallarının tespiğtinde, boru askı sistemlerinde, destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.Tek olarak kullanabilecekleri gibi diğer profillerle de kullanılabilir.Bağlantı elemanlarına uyumludur.Delikli montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.Standart olarak galvanizle kaplanırlar.
CIVATA ve SOMUNLAR
Hava kanalı montaj ekipmanlarıdır.Demir ve çelik cıvatalar, somunlar, matkap uçlu sac vidaları, ağır yük dübelleri, borulu asansör dübelleri, klipsli çelik dübeller, çekmeli çelik dübeller, çakmalı çelik dübeller.
ROT:
Kanal askı elemanlarıdır.Perfore profil ile dübel arasındaki bağlantı elemanı olarak kullanılır.
KAUÇUK (EPDM) CONTA:
İki hava kanalı arasına uygulanarak kanal içi hava sızdırmazlığını sağlamak için kullanılır.Gerdirme, burkulma, sıkıştırma gibi nedenlerden dolayı deforme oranı diğer contalara oranla EPDM contada minimumdur.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün ve fiyatlarla ilgili sorunuz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Klavuzmetal bize her zaman kaliteli ürünleri ,en uygun fiyatlarla sundu.Kullandığımız tüm malzemelerden memnun kaldık.Bu nedenle Klavuzmetal çalışanlarına teşekkürü borç biliyoruz.

Rıfat Erturk
Sales & Marketing, Alien Ltd. Şti